Spotkanie z Panią Prorektor dr Olgą Morową z Oriechowo-Zujewo Spotkanie z Panią Prorektor dr Olgą Morową z Oriechowo-Zujewo

Spotkanie z Panią Prorektor dr Olgą Morową z Oriechowo-Zujewo

Dnia 12 maja 2016 r. o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. Karola Szymanowskiego 3 odbyło się spotkanie z Panią Prorektor dr Olgą Morową z Uniwersytetu Humanistyczno-Technologicznego Obwodu Moskiewskiego w Oriechowo-Zujewie.

W związku z podpisaniem umowy o współpracę Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z Państwowym Uniwersytetem Humanistyczno-Technologicznym Obwodu Moskiewskiego w Oriechowo-Zujewie, w ramach rewizyty do Bydgoszczy przyjechała Pani Prorektor dr Olga Morowa. W ramach Jej pobytu odbyło się spotkanie ze studentami, na którym Pani Prorektor przedstawiła możliwości studiowania, nauki języka rosyjskiego, a także różne formy letnich obozów powiązanych z edukacją.

W spotkaniu uczestniczyli studenci Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych oraz pozostałych instytutów Wydziału Humanistycznego, a także studenci z innych wydziałów UKW.

fot. K. Grysińska-Jarmuła