Bydgoszcz z lotu ptaka Bydgoszcz z lotu ptaka

Student WH UKW nagrodzony przez Prezydenta Bydgoszczy

Nagroda Prezydenta Bydgoszczy dla studenta WH UKW!

Jakub Łyczek, student Wydziału Historycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego został nagrodzony przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy w konkursie na najlepsze prace dyplomowe związane z Bydgoszczą. Prace były oceniane i nagradzane w dwóch kategoriach: prace magisterskie i doktorskie oraz inżynierskie i licencjackie.

W kategorii prace inżynierskie i licencjackie I miejsce zdobył Jakub Łyczek za pracę „Projekt przewodnika po szlaku kanału bydgoskiego” (5 tys. zł). Jego promotorem był dr hab. Dariusz Karczewski, prof UKW Gratulujemy!

Przedmiotem konkursu było wyłonienie prac poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, w szczególności w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Więcej informacji: bydgoszcz.pl

17-12-2021, 13:53