Noc muzeów 18 maja 2024 Noc muzeów 18 maja 2024

Noc muzeów 18 maja 2024

Europejska Noc Muzeów na Wydziale Historycznym
18 maja (sobota), godz. 18:00 – 24:00

I w końcu nadchodzi… jedyna taka noc w roku. Noc tajemnic, zagadek, noc pełna niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Gdzie tym razem nogi poniosą miłośników wieczornych spacerów? Jest w czym wybierać – wystawy, pokazy, warsztaty, prelekcje. W organizację wydarzenia włączyło się ponad dwadzieścia instytucji. W tym gronie nie mogło zabraknąć również naszego Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego! Niezmiennie od 10 lat współtworzymy Europejską Noc Muzeów w Bydgoszczy!

O tym co przygotowaliśmy w tym roku przeczytacie na stronach Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego

Szczegóły programu Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy

18 maja to również NOC KONKURSÓW!!!

Zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody! Odwiedź obiekty biorące udział w Europejskiej Nocy Muzeów, zbierz minimum 6 stempli i wygraj atrakcyjne nagrody! Tej nocy po prostu nie można przespać!

18-05-2024, 12:09
18-05-2024, 12:12